Uporabniško ime:

Geslo:



Ste izgubili geslo?
Nova stranka?
  • Artikli: 1698
  • Skupin: 174
  • Zadetkov: 0
  • Cene v: EUR, SIT
Izberite jezik:
 Slovensko
 English
Košarica:
V košarici imate
0 artiklov
Iskanje:

Dogodki


< prikaži vse dogodke

APR
29
2007
Rezultati - 8. Internationaler Chorwettbewerb 2007, Bad Ischl (Avstrija) Komorni zbor KROG in Učiteljski pevski zbor Emil Adamič, oba iz Ljubljane, uspešna na zborovskem tekmovanju v Avstriji

Poleg omenjenih pevskih zborov iz Ljubljane - Komorni zbor KROG vodi Primož Malavašič, Učiteljski pevski zbor "Emil Adamič" pa Sebastjan Vrhovnik - sta Slovenijo na 8. Mednarodnem zborovskem tekmovanju v Bad Ischlu (Avstrija) od 27.-29. aprila 2007 zastopala še Dekliški zbor Gimnazije Celje (Barbara Arlič) in Mešana vokalna skupina Dr. France Prešeren iz Žirovnice (Irena Kosmač).

Rezultati tekmovanja so naslednji: 

 

K A T E G O R I J A   " A "    (z obvezno skladbo)
mesto

zbor, država in zborovodja / zborovodkinja

diploma
 1.

Komorni zbor Krog (Slovenija), Primož Malavašič

obvezna skladba: Francis Poulenc: Salve Regina

Zlata
 2.

Vokalni ansambel LALÁ (Avstrija), Mathias Kaineder

Zlata
 3. Vokalensemble Singmazomm (Avstrija), Alois Lorenz Wendlinger Zlata

 

 

K A T E G O R I J A   " B "    (brez obvezne skladbe)
mesto

zbor, država in zborovodja / zborovodkinja

diploma
 1.

Učiteljski pevski zbor „Emil Adamič“ (Slovenija), Sebastijan Vrhovnik

Zlata
 2.

D’Erdengerl (Avstrija), Eva Oberleitner

Zlata
     

 

K A T E G O R I J A   " C "    (ljudska pesem)
mesto

zbor, država in zborovodja / zborovodkinja

diploma
 1.

Vokalni ansambel LALÁ (Avstrija), Mathias Kaineder

Zlata
 2.

Manila Chamber Singers (Filipini), Deogracias Fortunato Cruz

Zlata
 3. Vokalensemble Singmazomm (Avstrija), Alois Lorenz Wendlinger Zlata
 4. Bündner Jugendchor (Švica), Martin Zimmermann Zlata
 5.

D’Erdengerl (Avstrija), Eva Oberleitner

Zlata
 6. Acapella Choir (Romunija), George Miron Zlata
 7.

Učiteljski pevski zbor „Emil Adamič“ (Slovenija), Sebastijan Vrhovnik

Zlata
     

 

 

Posebna nagrada mesta Bad Ischl za najboljši program ljudske pesmi

zbor, država in zborovodja / zborovodkinja

Manila Chamber Singers (Filipini), Deogracias Fortunato Cruz

 

 

Posebna nagrada Dežele Zgornja Avstrija
- za posebej inovativno interpretacijo (izbrane) skladbe
- za posebno temeljit izbor skladb

zbor, država in zborovodja / zborovodkinja

Bündner Jugendchor (Švica), Martin Zimmermann

Učiteljski pevski zbor „Emil Adamič“ (Slovenija), Sebastijan Vrhovnik

 


Objavljeno: 13:00, 06.05.2007

Vir: spletna stran tekmovanja

 


 

 

 

Powered by Cubecart | © 2005 Astrum | Vse pravice pridržane | www.lytee.com | www.dspot.si